taropak
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

Poleć nas innym
Najbliższe targi i wystawy
Archiwum wydarzeń targowych
W kwietniu 2018 r. już po raz dziesiąty spotkamy się w Hali Expo XXI w Warszawie na Międzynarodowych Targach Opakowań Packaging Innovations 2018 - największej tego typu imprezie w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas poprzedniej edycji Targów swoją ofertę przedstawiło 200 firm, a liczba gości przekroczyła 4,5 tys. Wśród nich byli przedstawiciele firm nie tylko rodzimego rynku, ale z całego świata.
Więcej
W dniach 4-5 kwietnia 2017 roku zapraszamy do EXPO XXI Warszawa na najciekawsze spotkanie branży opakowań. Producenci i dostawcy opakowań, etykiet, rozwiązań do uszlachetniania druku, pakowania i transportowania jak co roku będą prezentować się na 9 Międzynarodowych Targach Opakowań – Packaging Innovations. Wszystkich poszukujących rozwiązań w dziedzinie pakowania i prezentowania swoich produktów zapraszamy do odwiedzenia naszych targów a także wzięcia udziału w licznych warsztatach oraz prezentacjach, jak co roku prowadzonych w ramach stref workShops.
Więcej
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia jednego z najważniejszych wydarzeń w branży. Targi SyMas to spotkanie mające na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych. Równolegle, na w EXPO Kraków odbędą się Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. Wystawcy zaprezentują m.in. systemy do diagnostyki i monitorowania maszyn, rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki, czy przemysłowe rozwiązania IT dla działów produkcji i utrzymania ruchu.
Więcej
9-10 kwietnia 2014r. zapraszamy do Warszawy najważniejsze targi dla branży opakowań w Europie Środkowowschodniej - VI Międzynarodowe Targi Opakowań PACKAGING INNOVATIONS.
Więcej
15. Targom Piekarstwa, Cukiernictwa i Lodziarstwa BALTPIEK towarzyszyły będą trzy specjalistyczne ekspozycje: 17. Targi Wyposażenia i Zaopatrzenia Gastronomii, Hoteli i Sklepów GASTROEXPO, 12. Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH oraz 16. Targi Mleczarstwa MLECZNA REWIA, tworząc kompleksową ofertę dedykowaną rynkowi spożywczemu. Zintegrowany projekt branżowy odbywał będzie się pod hasłem Zdrowo! czyli jak?
Więcej
17. Targom Wyposażenia i Zaopatrzenia Gastronomii, Hoteli i Sklepów GASTROEXPO towarzyszyły będą trzy specjalistyczne ekspozycje: 15. Targi Piekarstwa, Cukiernictwa i Lodziarstwa BALTPIEK, 12. Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH oraz 16. Targi Mleczarstwa MLECZNA REWIA, tworząc kompleksową ofertę dedykowaną rynkowi spożywczemu. Zintegrowany projekt branżowy odbywał będzie się pod hasłem Zdrowo! czyli jak?
Więcej
Zapraszamy do udziału w 16. Targach Mleczarstwa MLECZNA REWIA. W 2013 r. impreza odbędzie się w ramach zintegrowanego projektu dla branży spożywczej, w tym samym terminie z Targami: BALTPIEK, GASTROEXPO, POLFISH.
Więcej
Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL skupiają firmy z całego świata - to najbardziej międzynarodowe targi w Polsce i największe tej branży w Europie Środkowo – Wschodniej.
Więcej
Z doświadczenia wiemy, że większość gości odwiedzających imprezy targowe poszukuje na stoiskach wystawców innowacyjnych produktów i rozwiązań. Idea targów PACKAGING INNOVATIONS 2013 skoncentrowana jest więc na wszystkim co nowe, kreatywne i innowacyjne w branży opakowaniowej. Dotarcie do kluczowych klientów jeszcze nigdy nie było tak proste! Udział w targach PACKAGING INNOVATIONS 2013 to niezaprzeczalnie trampolina do sukcesu Państwa firmy nie tylko na rynku polskim, ale również europejskim.
Więcej
Targi te są wydarzeniem skierowanym do gastronomii, lodziarni, pizzerii, barów szybkiej obsługi i cateringu. Szeroki zakres branżowy pozwala stworzyć ofertę atrakcyjna dla każdego obecnego i przyszłego przedsiębiorcy. Wśród firm oferujących swoje produkty na targach nie powinno zabraknąć m.in. wyposażenia punktów małej gastronomii, lunch barów, pizzerii, maszyn pakujących i opakowań do dań na wynos, produktów i półproduktów spożywczych, systemów i rozwiązań cateringowych.
Więcej
Zapraszamy Państwa na czwartą edycję targów easyFairs SyMas, które jak co roku odbędą się w hali Targów w Krakowie. W ramach tegorocznej odsłony targów organizatorzy przygotowali wiele nowości. Równolegle z targami easyFairs SyMas odbędą się targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji - easyFairs MAINTENANCE.
Więcej
17 Międzynarodowe Targi Opakowań Rosupack to w tej chwili największe wydarzenie branży opakowań nie tylko w Rosji, ale w całej Europie Wschodniej. Wystawa może pochwalić się 17 letnią historią. W tym czasie Rosupack stał się silną marką, rozpoznawalną i poważaną na całym świecie.
Więcej
To najlepsze miejsce w tej części Europy, gdzie można zobaczyć najnowocześniejsze technologie i maszyny. Wystawa jest najbardziej międzynarodowymi targami w Polsce. Swoje stoiska mają tu firmy z ponad 30 państw z całego świata, a odwiedza je co roku 17 tysięcy specjalistów i właścicieli firm – liderów na rynku.
Więcej
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia IV edycji targów nowych rozwiązań w branży opakowań - PACKAGING INNOVATIONS. Udział w targach jest szczególną okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży opakowań oraz do pozyskania niezbędnych kontaktów biznesowych. Do udziału w imprezie zapraszani są producenci i dostawcy: opakowań tekturowych, plastikowych, foliowych, ekologicznych, inteligentnych, materiałów POS i displayów oraz rozwiązań w zakresie projektowania oraz nadruku na opakowaniach.
Więcej
W ciągu dwóch dni kongresu "FUTURE-PACKAGING - technologie jutra w branży opakowań" poruszane będą zagadnienia dotyczące przyszłości branży opakowań, jak również temat bioplastików.
Więcej
Maszyny i urządzenia pakujące, Opakowania, Materiały, Komponenty, Usługi. NOWOŚCI na targach: Maszyny i wyposażenie w procesie końcowej obróbki materiałów opakowaniowych oraz Maszyny i wyposażenie wykorzystywane w druku materiałów opakowaniowych.
Więcej
Jest to impreza skierowana do firm zajmujących się zapewnianiem ciągłości, efektywności, niezawodności oraz bezpieczeństwa w firmach. Do zaprezentowania swojej oferty zapraszamy więc przedsiębiorstwa zajmujące się konserwacją maszyn i urządzeń, automatyką, robotyką, diagnostyką, mechaniką i produkcją narzędzi, pneumatyką i hydrauliką, infrastrukturą energetyczną, logistyką produkcji, kontrolą jakości i monitorowaniem, oprogramowaniem oraz planowaniem produkcji.
Więcej
Udział w tej imprezie to niepowtarzalna szansa na nawiązanie nowych kontaktów w branży i wzmocnienie wizerunku firmy. Swoją ofertę produktową zaprezentują firmy zajmujące się produkcją urządzeń weryfikujących, filtrujących i separujących, maszyn mielących, kruszących, osuszających. Wystawcami będą także firmy działające w zakresie logistyki, transportu, magazynowania, przechowywania i pakowania produktów sypkich.
Więcej
Opakowania są jednym z kluczowych czynników decydujących o zakupie produktu - dowiedzą się Państwo jak skutecznie wpływać na decyzje konsumentów uwzględniające wymagania sieci handlowych. Do współpracy zaprosiliśmy ekspertów, przedstawicieli sieci handlowych (hiper, supermarketów i dyskontów) do przedstawienia wymogów odnośnie opakowań zbiorczych. Konferencji będzie towarzyszył dzień specjalny poświęcony tematyce Skutecznej walki z podróbkami w formie Poradnika dla przedsiębiorców na podstawie licznych case studies.
Więcej
Targi Opakowań dla Przemysłu Spożywczego PAKFOOD organizowane są w cyklu dwuletnim, na przemiennie z targami TAROPAK. Pakfood skierowany jest do przedstawicieli przedsiębiorstw, zakładów produkcyjnych, firm handlowych sektora spożywczego oraz branży poligraficznej. Pakfood to ważne spotkanie branży opakowań dla przemysłu spożywczego Europy Środkowo – Wschodniej.
Więcej
Marka PLASTPOL to bardzo ważny atut. Kielce stały się już symbolem, stolicą przemysłu tworzyw sztucznych w Polsce. Nasza strategia polega na stałym podnoszeniu jakości usług. Wystawcy przyjeżdżający do nas mogą być pewni, że pieniądze, które przeznaczają na udział w PLASTPOLU nie są i nigdy nie będą zmarnowane. Od kilku już lat w rankingu Polskiej Korporacji Targowej PLASTPOL jest na szczycie listy wśród imprez o największej liczbie wystawców zagranicznych. To właśnie na tej imprezie można spotkać liderów, którzy przyciągają na swoje stoiska rynkowymi hitami i nowościami. W 2011 roku obędzie się piętnasta, a zatem jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL. Z tego powodu będzie to wystawa wyjątkowa.
Więcej
Udział w targach jest szczególną okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży opakowań oraz do pozyskania niezbędnych kontaktów biznesowych. Do udziału w imprezie zapraszani są producenci i dostawcy: opakowań tekturowych, plastikowych, foliowych, ekologicznych, inteligentnych, materiałów POS i displayów oraz rozwiązań w zakresie projektowania opakowań. W ramach strefy LABELLING zaprezentują się producenci etykiet, kodów, nalepek, urządzeń do etykietowania. Zapraszamy także firmy oferujące usługi związane z co-packagingiem, czyli pakowaniem, przepakowywaniem i konfekcjonowaniem produktów - dla tego typu oferty przygotowaliśmy specjalną strefę CO-PACKAGING.
Więcej
Targi GASTROEXPO - to ekspozycja maszyn, urządzeń, technologii, wyrobów kulinarnych, używek dla gastronomii i artykułów do cateringu. Te ważne wydarzenie branżowe corocznie skupia kilka tysięcy profesjonalnych zwiedzających. Tegoroczne edycje Targów są niezwykle bogate w wydarzenia programowe.
Więcej
Na Targach BALTPIEK swoją ofertę zaprezentują producenci maszyn i urządzeń dla przemysłu piekarniczego, cukierniczego i młynarskiego, a także urządzeń do produkcji lodów oraz różnego rodzaju dodatków smakowych.
Więcej
Swoją ofertę produktową zaprezentują firmy zajmujące się produkcją urządzeń weryfikujących, filtrujących i separujących, maszyn mielących, kruszących, osuszających. Wystawcami będą także firmy działające w zakresie logistyki, transportu, magazynowania, przechowywania i pakowania produktów sypkich. Targi odwiedzą osoby podejmujące kluczowe decyzje w firmach, reprezentujące przemysł: spożywczy, chemiczny, farmaceutyczny, budowlany, rolniczy, przetwórczy, wydobywczy.
Więcej
Business, Innowacyjność, Perspektywy na przyszłość - oto kluczowe hasła 39 edycji Międzynarodowych Targów Opakowań EMBALLAGE 2010. EMBALLAGE - Międzynarodowe Targi Pakowania i Opakowań, to jedna z największych w świecie wystaw poświęconych pakowaniu. Gromadzi firmy będące liderami w branży i jest światowym forum prezentacji najnowszych technologii i trendów w dziedzinie opakowań.
Więcej
Już po raz drugi zapraszamy Państwa na targi LOG-EXPO, które podobnie jak rok temu odbędą się w tym samym czasie co wystawa ROTRA. Po raz pierwszy w tym roku równolegle odbędą się również targi TOP GUM oraz debiutujące na rynku EURO-LIFT. To zapewnia w jednym miejscu kompleksową ofertę dla klientów Targów Kielce. LOG-EXPO i ROTRA to imprezy organizowane z myślą o potrzebach firm logistycznych, spedycyjnych i magazynowych.
Więcej
TAROPAK to największe targi branży opakowaniowej i logistycznej w Europie Środkowo - Wschodniej. Dwudziesta siódma edycja Międzynarodowego Salonu Techniki Pakowania i Logistyki TAROPAK odbędzie się w dniach 13 -16 września 2010 roku w Poznaniu. Targi TAROPAK 2010 dostarczą także wielu okazji do zdobycia wiedzy na temat kondycji branży oraz wymiany doświadczeń między wszystkimi uczestnikami rynku podczas licznych konferencji i seminariów tematycznych, a także pokazów, konkursów i wystaw odbywających się na przestrzeniach specjalnych.
Więcej

Wybierz województwo
lub wybierz kategorię z listy:


Najnowsze firmy
EURO-BAND-SERWIS s.c.- maszyny pakujące, akcesoria, serwis
EURO-BAND-SERWIS s.c.- maszyny pakujące, akcesoria, serwis

Zobacz wizytówkę
EURO-BAND-SERWIS s.c. - Materiały opakowaniowe
EURO-BAND-SERWIS s.c. - Materiały opakowaniowe

Zobacz wizytówkę
SECURAL s.c. - Materiały opakowaniowe
SECURAL s.c. - Materiały opakowaniowe

Zobacz wizytówkę
Najbliższe targi i wystawy