taropak
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

Poleć nas innym
Najnowsze informacje
TAROPAK to największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży opakowań. Od szklanych przez metalowe, papierowe i z tworzyw sztucznych po zagadnienia etykietowania i magazynowania. Kolejne edycje imprezy to ponad setka nowości mających zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki, gdzie wykorzystywane są opakowania oraz rozwiązania związane z etykietowaniem transportem i logistyką.
Więcej
W kwietniu 2018 r. już po raz dziesiąty spotkamy się w Hali Expo XXI w Warszawie na Międzynarodowych Targach Opakowań Packaging Innovations 2018 - największej tego typu imprezie w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas poprzedniej edycji Targów swoją ofertę przedstawiło 200 firm, a liczba gości przekroczyła 4,5 tys. Wśród nich byli przedstawiciele firm nie tylko rodzimego rynku, ale z całego świata.
Więcej
W dniach 4-5 kwietnia 2017 roku zapraszamy do EXPO XXI Warszawa na najciekawsze spotkanie branży opakowań. Producenci i dostawcy opakowań, etykiet, rozwiązań do uszlachetniania druku, pakowania i transportowania jak co roku będą prezentować się na 9 Międzynarodowych Targach Opakowań – Packaging Innovations. Wszystkich poszukujących rozwiązań w dziedzinie pakowania i prezentowania swoich produktów zapraszamy do odwiedzenia naszych targów a także wzięcia udziału w licznych warsztatach oraz prezentacjach, jak co roku prowadzonych w ramach stref workShops.
Więcej
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia jednego z najważniejszych wydarzeń w branży. Targi SyMas to spotkanie mające na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych. Równolegle, na w EXPO Kraków odbędą się Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. Wystawcy zaprezentują m.in. systemy do diagnostyki i monitorowania maszyn, rozwiązania z zakresu
Więcej
W prawie 60 % przypadków to opakowanie decyduje o zainteresowaniu produktem, ale również o przywiązaniu Klientów do marki. Projektując opakowanie konieczne jest stosowanie nowoczesnych wzorów, technologii i korzystanie z innowacji, które napływają do nas z zagranicznych rynków. Konferencja Packaging: Marketing & Technology to kluczowa na polskim rynku konferencja przygotowana specjalnie dla Państwa pod patronatem Polskiej Izby Opakowań. Tylko podczas tego wydarzenia zderzymy ze sobą trzy spojrzenia na opakowanie: design, marketing i technologie!
Więcej
Grupa RAJA – lider rynku opakowaniowego – oprze proces optymalizacji sieci dystrybucyjnej w Europie Środkowo - Wschodniej na centrum dystrybucyjnym polskiego oddziału. Od września zamówienia na produkty RAJAPACK płynące z Czech i Słowacji będą realizowane w oparciu o zasoby magazynu w Warszawie. Dotąd czeska filia korzystała z magazynów oddziału belgijskiego.
Więcej
Różnorodna i kompleksowa oferta wystawców z całego świata, liczne szkolenia, konferencje i seminaria, najnowsze trendy, tylko branżowi odwiedzający, spotkania i merytoryczne dyskusje. Wszystko to sprawia, że Targi Packaging Innovations nie są tylko wystawą produktów, ale kompleksową platformą biznesową dla każdego, komu bliska jest tematyka opakowań. W ramach wydarzenia zachęcamy do zapoznania się z zakresem tematycznym poszczególnych stref. Część z nich znają Państwo z poprzednich edycji, ale jest i nowość, która odpowiada potrzebom rynku.
Więcej
Rynek opakowań jest dziś niezwykle atrakcyjny, ale też bardzo wymagający – tak jak jego konsumenci. Idealne opakowanie powinno być więc nietuzinkowe i oryginalne – aby przyciągnąć uwagę odbiorcy. Istotną sprawą jest też bezpieczeństwo pakowanego produktu, zwłaszcza w branży spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej. Kwestie tego typu regulowane są przez szereg przepisów prawa polskiego i unijnego. Bezpieczeństwo dotyczy czystości chemicznej i mikrobiologicznej opakowania, co zapewnia ochronę zawartości kupowanego przez nas produktu.
Więcej
Rozpoczyna się odliczanie do największych, najbardziej spektakularnych i niewątpliwie cieszących się ogromną popularnością Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Logistyki TAROPAK, które rozpoczną się 29 września i potrwają do 2 października 2014 roku
Więcej
Na rynku rzadko jakikolwiek produkt występuje samodzielnie. Integralną częścią niemalże każdego z nich jest opakowanie, spełniające funkcje ochronne, informacyjne oraz promocyjno-marketingowe. Idealnie dobrane opakowanie powinno zwrócić uwagę potencjalnego nabywcy, wywołać pozytywne wrażenie i zostać zapamiętane. Jak zatem wybrać opakowanie, aby spełniając niezbędne funkcje wyróżniało się spośród masy podobnych do siebie? Podpowiadamy gdzie szukać inspiracji i innowacji w dziedzinie opakowań i etykiet.
Więcej
IV edycja Targów MAINTENANCE oraz V edycja Targów SyMas, która już 2 i 3 października odbędzie się w Hali Targów w Krakowie na ul. Centralnej 41a, zapowiada się interesująco nie tylko ze względu na szeroką ofertę wystawców, ale również program towarzyszący.
Więcej
Grupa Walki — jeden z największych producentów materiałów do opakowań ochronnych i laminatów technicznych, poinformowała dzisiaj, że będzie rozbudowywać sieć produkcyjną w Europie. Grupa zamierza otworzyć nowy ultranowoczesny zakład produkcyjny we Wrocławiu w Polsce. Nowa fabryka, która rozpocznie pracę w trzecim kwartale 2013 roku, będzie już trzecim zakładem produkcyjnym otwartym przez firmę Walki w Polsce.
Więcej
Gwarantujemy, że na targach PACKAGING INNOVATIONS 2013 znajdą Państwo najnowsze rozwiązania oraz szeroką ofertę wszelkiego rodzaju opakowań atrakcyjnych nie tylko pod względem wizualnym ale i technologicznym.
Więcej
PLASTPOL rozpocznie się w Targach Kielce 7 maja. Imprezie po raz czwarty towarzyszyć będzie konkurs dla wystawców Omniplast.
Więcej
W dniach 5-6 lutego 2013 roku w hali AMBER EXPO w Gdańsku odbyła się III edycja Targów dla Gastronomii, Lodziarni, Pizzerii, Barów Szybkiej Obsługi i Cateringu FOOD-to-GO organizowana przez firmę easyFairs® Poland.
Więcej
Zapraszamy Państwa również na konferencję organizowaną przez firmę MOVIDA Conferences: Nowa Ustawa o Odpadach Rewolucyjne zmiany, nowe obowiązki Nowe kary i sankcje 12,13,14 lutego 2013 r., Warszawa
Więcej
W tym roku po raz pierwszy konkurs z wiedzy o przetwórstwie tworzyw sztucznych jest kierowany także do zagranicznych wystawców będących Wystawcami XVII Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL 2013 oraz ich przedstawicieli.
Więcej
Targi FOOD-to-GO (2013-01-09)
Coraz mniej czasu pozostało do rozpoczęcia III edycji Targów dla Gastronomii, Lodziarni, Pizzerii, Barów Szybkiej Obsługi i Cateringu FOOD-to-GO, które odbędą się 5-6 lutego 2013r. w jednym z najnowocześniejszych obiektów w Polsce - Hali Amber EXPO w Gdańsku.
Więcej
Już po raz drugi mamy przyjemność zaprosić wszystkich młodych projektantów oraz studentów do STREFY STUDENTA, która będzie miała miejsce podczas V Targów Nowych Rozwiązań w Branży Opakowań PACKAGING INNOVATIONS 10-11 kwietnia 2013 r. W specjalnie wyznaczonym obszarze na hali targowej (Hala EXPO XXI, Hala nr 1 w Warszawie) kolejny raz zadebiutują osoby, które kreują jedyne w swoim rodzaju opakowania.
Więcej
III edycja Targów dla Gastronomii, Lodziarni, Pizzerii, Barów Szybkiej Obsługi i Cateringu FOOD-to-GO w Gdańsku to jedyne tego typu wydarzenie na Pomorzu. W nadchodzącej edycji (5-6.02.2013) szczególny nacisk położony zostanie na promocję zdrowej żywności i regionalnych przysmaków, ponieważ tradycyjna żywność jest tym, co najlepsze w każdym regionie.
Więcej
Forum jest wydarzeniem cyklicznym i jest skierowane do przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji działających na rzecz biznesu. Jego głównym celem jest przekazywanie wiedzy merytorycznej oraz umożliwienie tworzenia trwałych relacji biznesowych.
Więcej
Forum jest wydarzeniem cyklicznym i jest skierowane do przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji działających na rzecz biznesu. Jego głównym celem jest przekazywanie wiedzy merytorycznej oraz umożliwienie tworzenia trwałych relacji biznesowych.
Więcej
W transporcie opakowania zawierające kruche, delikatne czy cenne przedmioty, opatrzone napisem “Ostrożnie” lub “Produkt delikatny” nie są niczym niezwykłym. Teraz jednak pojawiła się alternatywa dla opakowań papierowych i standardowych folii pęcherzykowych: uniwersalna maszyna pakująca POWER PAK’R firmy FP International, która umożliwia produkcję “szytych na miarę” poduszek powietrznych.
Więcej
Organizatorzy przedsięwzięcia-Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług (MZHPiU) oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. 23.06 2012 r. uroczyście zakończyli II edycję Programu „Rzetelni w Biznesie” Wielką Galą „Rzetelnych”, która odbyła się w hotelu Gromada w Warszawie i zgromadziła około 500 osób.
Więcej
W trakcie wystawy, od 29 maja do 1 czerwca, targowe eksponaty-giganty zużyły około 150 000 kWh, to tyle prądu ile statystyczna polska rodzina przez… 40 lat. Moc zamówiona na targi sięgnęła 6500 kVA, a to tyle ile zabezpiecza dużą hutę. Na liście wystawców znalazło się ponad 700 firm z 32 krajów z całego świata, które oferowały m.in. maszyny i… syntetyczne lodowisko. Najbardziej międzynarodowe targi w Polsce – połowa firm spoza granic kraju, odwiedziło ponad 17 tysięcy specjalistów.
Więcej
Na uroczystej gali wręczono złote medale Targów Kielce oraz wyłoniono zwycięzcę konkursu OMNIPLAST. Wysoki poziom prezentowanych na targach produktów zaowocował dużą liczbą nagrodzonych. Zwycięzców wyłoniono w 6 kategoriach: maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych, narzędzia i oprzyrządowanie do przetwórstwa tworzyw sztucznych, Techniki specjalne, pomiarowe, komputerowe oraz Osiągnięcia techniki polskiej, Tworzywa i środki pomocnicze do przetwórstwa tworzyw sztucznych, Technologie przetwórstwa tworzyw sztucznych.
Więcej
W trakcie wystawy, od 29 maja do 1 czerwca, targowe eksponaty-giganty zużyją około 150 000 kWh, to tyle prądu ile statystyczna polska rodzina przez… 40 lat. Moc zamówiona na targi sięga 6500 kVA, a to tyle ile zabezpiecza dużą hutę.
Więcej
Na liście wystawców jest już blisko 700 firm z całego świata, a w programie targów szereg spotkań branżowych. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL to najlepsze miejsce w tej części Europy, gdzie można zobaczyć najnowocześniejsze technologie i maszyny. Wystawa jest najbardziej międzynarodowymi targami w Polsce. Odwiedza ją co roku 17 tysięcy specjalistów.
Więcej
Dla wielu zakładów przemysłowych czy chemicznych korozja stanowi bardzo poważny problem. Jej konsekwencją jest znaczne obniżenie własności mechanicznych i użytkowych maszyn, urządzeń, elementów konstrukcyjnych, instalacji przemysłowych oraz zbiorników.
Więcej
Antalis Packaging poszerza ofertę urządzeń pakujących marki Masterline Marka Masterline to znane już urządzenia pakujące takie jak owijarki, urządzenia spinające czy obkurczarki kloszowe, jak również standardowe materiały opakowaniowe. Antalis poszerza rodzinną markę Masterline o kolejne urządzenia i produkty przeznaczone do różnych zadań w zakresie technologii pakowania.
Więcej
Amerykańskie Stowarzyszenie Opakowań Giętkich (Flexible Packaging Association) ogłosiło, iż firma Printpack zdobyła 3 nagrody w tegorocznym konkursie ‘Osiągnięcie Roku 2012’ – jedną złotą za Doskonałość Druku (Printing Excellence) oraz dwie srebrne w kategorii Doskonałość Opakowania (Packaging Excellence).
Więcej
Program „RZETELNI W BIZNESIE” to przedsięwzięcie, które ma na celu promocję czterech kluczowych obszarów: przedsiębiorczości, samorządów, medycyny oraz instytucji. Jego Uczestnicy mogą ubiegać się o Certyfikat na poziomie regionalnym, ogólnopolski bądź europejskim. Uczestnicy Programu „Rzetelni w Biznesie” to podmioty, o których można powiedzieć, iż są partnerem godnym zaufania, partnerem, który w sposób profesjonalny i rzetelny wywiązuje się ze swoich zobowiązań nie tylko względem swoich klientów, kontrahentów, ale także względem swoich pracowników.
Więcej
W dniach 7.-8.03.2012 w TFZ - Technologie- und Forschungszentrum, Wiener Neustadt odbędzie się kongres FUTURE-PACKAGING. W ciągu dwóch dni kongresu "FUTURE-PACKAGING - technologie jutra w branży opakowań" poruszane będą zagadnienia dotyczące przyszłości branży opakowań, jak również temat bioplastików.
Więcej
Opakowania ESD (2012-01-04)
CORTRONIC® to opakowanie idealnie dostosowane do urządzeń czułych na wyładowania elektrostatyczne. Dzięki rozpraszającym własnościom jego warstwy zewnętrznej oraz przewodzącej części wewnętrznej jest to materiał ekranujący przed wyładowaniami, nadający się do wykorzystywania w strefach chronionych przed elektrycznością statyczną (EPA). Wśród produktów wykonanych z materiału CORTRONIC® są pudła na podzespoły, pudła do transportu obwodów drukowanych, pudła do transportu układów scalonych, wewnątrzzakładowe urządzenia do obsługi obwodów drukowanych oraz produkty wykonywane na zamówienie.
Więcej
Dział Industrial Packaging w Antalis Poland Sp. z o.o. oprócz szerokiej gamy produktów opakowaniowych dostępnych w stałym asortymencie, oferuje także usługi. Jest to między innymi tworzenie nietypowych rozwiązań opakowaniowych pod specyficzne wymagania produktu klienta.
Więcej
Coraz częściej producenci różnego typu artykułów dostrzegają, że odpowiednio dobrane opakowanie może pełnić podwójną funkcję: ochraniać towar w procesie transportu i magazynowania, ale także być wizytówką samego produktu czy marki. Dlatego też tak ważne jest odpowiednie opakowanie produktu, a przez to zwiększenie jego siły oddziaływania na potencjalnego klienta.
Więcej
Współorganizowane przez Targi Kielce międzynarodowe targi przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy odbędą się na Węgrzech od 22 do 24 listopada. W debiutującej w Budapeszcie wystawie CEPLAST uczestniczyć będą przede wszystkim firmy z Europy Środkowo – Wschodniej w tym z Węgier, Czech, Słowacji, Polski, Austrii, Rumunii, Serbii, Słowenii i Chorwacji.
Więcej
Na konferencji zostaną przedstawione wymagania sieci handlowych wobec etykiet, nowoczesne rozwiązania sprzętowe na rynku, a także na przykładach wdrożeń rozwiązania programowe. Konferencji będzie towarzyszył dzień specjalny poświęcony Dyrektywie 2000/13/WE pod tytułem: „Nowe wymagania prawne dotyczące znakowania żywności” w dniu 9 grudnia 2011.
Więcej
Za nami III edycja targów obróbki, magazynowania, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych SyMas oraz II edycja targów utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji MAINTENANCE. Tegoroczna odsłona targów odbyła się według sprawdzonej już koncepcji, ale obfitowała również w nowe wydarzenia towarzyszące.
Więcej
Zbliżają się dwie ważne dla branży wydarzenia: Targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji MAINTENANCE oraz Targi obróbki, magazynowania, przeładunku, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych SyMas. Imprezy odbędą się równolegle w dniach 5 i 6 października 2011r. w Krakowie.
Więcej
Według najnowszych badań klient poświęca uwagę leżącemu na półce produktowi zaledwie przez jedną siedemnastą sekundy! W tak krótkim czasie produkt musi przyciągnąć jego uwagę efektywnym wzornictwem, barwą oraz formą i zostać zapamiętanym, by w przyszłości konsument wybrał go spośród mnogiej oferty innych producentów. Skarbnicą inspiracji i wiedzy branżowej będą z pewnością targi nowych rozwiązań w branży opakowań – easyFairs PACKAGING INNOVATIONS.
Więcej
Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji do dyskusji na nurtujące tematy dotyczące opakowań oraz do wymiany doświadczeń w gronie ekspertów – praktyków.
Więcej
Sektor Industrial Packaging w Antalis Poland Sp. z o.o. wydał katalog swoich produktów. Znajduje się w nim ponad 150 pozycji podzielonych na 14 grup produktowych. Należą do nich między innymi: Pudła i kartony, Taśmy i kleje, Urządzenia pakujące, Pakowanie żywności, Folie opakowaniowe i inne.
Więcej
Antalis Poland rozpoczął współpracę z Amerykańskim dostawcą systemów do wypełnień powietrznych FP International. Korporacyjna umowa między organizacjami sprawia, iż firma stała się ich głównym dystrybutorem.
Więcej
Branża tworzyw sztucznych to dynamicznie rozwijający się sektor przemysłu. Ciągłe zmiany i innowacje które pojawiają się na rynku tworzyw sztucznych zmuszają przedsiębiorców działających w tym obszarze do podejmowania nowych działań. Rozwiązania te dotyczą zarówno usprawnień związanych z produkcją, jak również wiążą się z wprowadzeniem produktów czy też pozyskiwaniem klientów z nowych sektorów.
Więcej
245 wystawców i ponad 3 000 gości targowych - w tak licznym towarzystwie odbyły się w ubiegłym miesiącu targi easyFairs® SCHÜTTGUT w Dortmundzie. Niemiecka edycja imprezy poświęconej materiałom sypkim i masowym zdobyła sobie uznanie zarówno wśród przedsiębiorców z branży, jak również zwiedzających. Wielu z nich pojawi się zapewne jesienią w Krakowie na III edycji targów easyFairs® SyMas!
Więcej
Tony nowoczesnego sprzętu, setki nowości i 680 wystawców z aż 31 państw. Tak jedynie w skrócie można opisać jedną z największych wystaw tej branży w Europie – XV Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL zorganizowane w Targach Kielce od 24 do 27 maja 2011 roku. Wystawę odwiedziło więcej gości niż w ubiegłym roku – 17.000.
Więcej
Tony nowoczesnego sprzętu, setki nowości i 680 wystawców z aż 31 państw. Tak jedynie w skrócie można opisać jedną z największych wystaw tej branży w Europie – XV Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL organizowane w Targach Kielce od 24 do 27 maja.
Więcej
Zwykło się mówić, że to nie szata zdobi człowieka. Choć w popularnym przysłowiu jest dużo prawdy, to jednak trudno szukać potwierdzenia tych słów jeśli chodzi o efektywne metody sprzedaży i promocji produktów. Właśnie temu służy opakowanie, które ma za zadanie "ubrać" produkt i przedstawić go z jak najlepszej strony.
Więcej
23 i 24 marca b.r. rozpocznie się trzecia edycja targów nowych rozwiązań w branży opakowań easyFairs® Packaging Innovations. W ciągu dwóch dni w warszawskiej Hali Expo XXI spotkają się przedstawiciele firm działających w obszarze produkcji opakowań, druku, projektowania, zarządzania marką oraz pakowania i konfekcjonowania.
Więcej
Utrzymanie dobrej pozycji w branży wymaga od przedsiębiorstw działających w niej wytężonej pracy. Ogromne pokłady wysiłku kierowane są jednak nie tylko w produkcję i promocję produktów posiadanych już w ofercie, ale przede wszystkim skupiają się na wytężonej pracy nad nowymi rozwiązaniami i technologiami. W końcu nadchodzi moment, kiedy konstruktor może zaprezentować swoje dzieło szerokiej publiczności i tym samym chociaż trochę zrewolucjonizować dotychczasowy rynek. Niewątpliwie okazją do takich prezentacji będą targi nowych rozwiązań w branży opakowań easyFairs Packaging Innovations.
Więcej
Coraz częściej producenci różnego typu artykułów dostrzegają, że odpowiednio dobrane opakowanie może pełnić podwójną funkcję: ochraniać towar w procesie transportu i magazynowania, ale także być wizytówką samego produktu czy marki. Dlatego też tak ważne jest odpowiednie opakowanie produktu, a przez to zwiększenie jego siły oddziaływania na potencjalnego klienta.
Więcej
Wszystkich związanych z branżą spożywczą, kosmetyczną, farmaceutyczną, chemiczną, tworzyw sztucznych bądź przemysłową z pewnością zainteresuje informacja o zbliżających się targach easyFairs Packaging Innovations 2011. Warto podkreślić, iż dopełnieniem oferty wystawców będą bezpłatne prezentacje firm, samodzielne mini-seminaria i wykłady, odbywające się w specjalnie wydzielonych częściach ekspozycji targowej.
Więcej
Targi GASTROEXPO - to ekspozycja maszyn, urządzeń, technologii, wyrobów kulinarnych, używek dla gastronomii i artykułów do cateringu. Targi CIEPŁY BAŁTYK - to prezentacja najnowszych rozwiązań dla hoteli, pensjonatów, sal konferencyjnych, centrów SPA. Na Targach BALTPIEK swoją ofertę zaprezentują producenci maszyn i urządzeń dla przemysłu piekarniczego, cukierniczego i młynarskiego, a także urządzeń do produkcji lodów oraz różnego rodzaju dodatków smakowych.
Więcej
Podobnie jak w 2010 roku konkurs jest kierowany do wszystkich zarejestrowanych w Polsce firm będących Wystawcami XV Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL 2011 oraz ich przedstawicieli.
Więcej
Za nami II edycja targów obróbki, magazynowania, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych easyFairs SyMas, oraz premierowa edycja targów utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji – easyFairs Maintenance.
Więcej
Już w środę oraz czwartek - 1 i 2 grudnia 2010 r. zapraszamy Państwa do odwiedzenia targów: obróbki, magazynowania, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych - easyFairs SyMas oraz utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji - easyFairs MAINTENANCE.
Więcej
Rozpoczyna się czas planowania budżetów marketingowych. Zastanawiają się Państwo jak efektywnie wesprzeć dział marketingu i sprzedaży? Aby strategia marketingowa sprzedaży była efektywna, musi opierać się na bezpośrednich kontaktach, Kontakty te bez wątpienia zapewni Państwu udział w easyFairs PACKAGING INNOVATIONS - targach nowych rozwiązań w branży opakowań, które odbędą się 23 i 24 marca 2011 roku w Warszawie.
Więcej
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia jedynych w Polsce targów obróbki, magazynowania, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych - easyFairs SyMas. Specjalnie dla tych z Państwa, którzy działają między innymi w branży opakowań, przygotowaliśmy ofertę dzięki której w jednym miejscu i czasie będą Państwo mogli zapoznać się z nowymi rozwiązaniami w sektorze materiałów sypkich i masowych oraz porównać ofertę handlową szerokiego grona wystawców.
Więcej
Podczas spotkania będą mogli Państwo wysłuchać wielu osadzonych w realiach i mających źródło w praktyce i doświadczeniu wykładów prowadzonych przez znanych i cenionych ekspertów, zarówno krajowych jak i międzynarodowych. W programie konferencji zaplanowano wystąpienia praktyków z wieloletnim doświadczeniem, którzy podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniami w sprawnym zarządzaniu gospodarką paletową.
Więcej
TAROPAK to największe targi branży opakowaniowej i logistycznej w Europie Środkowo - Wschodniej. Dwudziesta siódma edycja Międzynarodowego Salonu Techniki Pakowania i Logistyki TAROPAK odbędzie się w dniach 13 -16 września 2010 roku w Poznaniu.
Więcej
Już po raz czwarty, z inicjatywy Polskiej Izby Opakowań, w dniu 15 września na TAROPAK-u branża opakowań obchodzi swoje święto „Dzień Opakowań”.
Więcej

Wybierz województwo
lub wybierz kategorię z listy:


Najnowsze firmy
EURO-BAND-SERWIS s.c.- maszyny pakujące, akcesoria, serwis
EURO-BAND-SERWIS s.c.- maszyny pakujące, akcesoria, serwis

Zobacz wizytówkę
EURO-BAND-SERWIS s.c. - Materiały opakowaniowe
EURO-BAND-SERWIS s.c. - Materiały opakowaniowe

Zobacz wizytówkę
SECURAL s.c. - Materiały opakowaniowe
SECURAL s.c. - Materiały opakowaniowe

Zobacz wizytówkę
Najbliższe targi i wystawy